სტუდია 9-სა და იტალიურ კომპანია D73-ს შორის თანამშრომლობის ხელშეკრულება გაფორმდა
კომპანია D73 არქიტექტურისა და ინტერიერის დიზაინის მიმართულებით 2007 წლიდან საქმიანობს როგორც იტალიაში, ისე მის საზღვრებს გარეთ და უძღვება არაერთ რეგიონალური მნიშვნელობის პროექტს.
კომპანია D73-ის გენერალური დირექტორი და დამფუძნებელი ანდრეა ვიგანო გასულ კვირას სტუმრობდა ჩვენს დედაქალაქს. სტუდია 9-ს დირექტორთან- ბ-ნ ზურაბ წიკლაურთან ერთად მოეწერა ხელი შეთანხმებას, რომლის საფუძველზეც დაგეგმილია ერთობრივი პროექტების განხორციელება.
იტალიელი დიზაინერებით დაკომპლექტებული გუნდი ჩვენს დიზაინერებთან და არქიტექტორებთან ერთად იმუშავებენ კონკრეტულ პროექტებზე.
დღეიდან საშუალება გვექნება ჩვენს მომხმარებელს შევთავაზოთ კიდევ უფრო კომპლექსური მომსახურება- ვილების, სასტუმროების, ინტერიერის დიზაინი იტალიელი პროფესიონალების ჩართულობით- კონცეფციის ეტაპიდან პროექტის სრულ რეალიზებამდე.

We are pleased to announce that on June 14, 2021 cooperation agreement has been signed between Studio 9 and D73.
Studio D73 is specialized in architectural and interior design projects in a wide international dimension. The company has been working both in Italy and abroad since 2007 and thanks to a very efficient team of professionals, manages several projects of regional importance.
Andrea Vigano, CEO and Founder of Company D73, visited Tbilisi last week. An agreement of cooperation was signed with the Director of Studio 9 - Mr. Zurab Tsiklauri, based on which it is planned to implement joint projects.
A team of Italian professionals will work with our designers and architects on special projects.
From today we will be able to provide our customers with even more comprehensive services – luxury villas, hotels, spa and wellness centers with the involvement of Italian professionals from the concept to the complete realization.